4343 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4343 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2646kg |